Czym jest

Justwalkabout to portal turystyczny dla pasjonatów turystyki, osób lubiących aktywny wypoczynek i każdego, którego cieszą nowe miejsca na ziemi. To portal, dzięki któremu wykorzystasz możliwości gps, smartphona i nowych technologii. To również nawigacja w turystycznym wydaniu na twój telefon, dzięki której zarobisz pieniądze.

Zobacz więcej

Jak to działa

Portal udostępnia trasy turystyczne z różnych regionów i o różnym stopniu skomplikowania. Żeby zwiedzić musisz pobrać utworzoną trasę na mobilne urządzenie lub otworzyć portal www. Możesz tworzyć własne trasy i udostępniać je innym użytkownikom, za co dostaniesz pieniądze.
Zarób pieniądze z Justwalkabout.

Zobacz więcej

Dla Ciebie

Dla pierwszych użytkowników przewidziane prezenty w formie gadżetów turystycznych.
Polub nas na facebook a co 10 trasę otrzymasz bezpłatnie.

Zobacz więcej

O nas

Działalność została założona 1 stycznia 2011 roku. Od początku swojego istnienia podstawową gałęzią rozwoju są usługi handlowe oraz informatyczne. Swoim zasięgiem obejmujemy rynek lokalny jak również krajowy. Obsługujemy sektor biznesowy i detaliczny. Dostarczamy oprogramowanie klasy erp, rozwiązania dedykowane do spółdzielni mieszkaniowych i zarządców nieruchomości. Na zlecenie wykonujemy prace programistyczne, wdrożeniowe, zajmujemy się konsultingiem biznesowym. Obsługujemy rynek detaliczny wykorzystując aplikacje i sklepy internetowe zapewniając odbiorcom dostawę produktów oraz usług na terenie całego kraju. Od 2012 roku dzięki unijnym dotacjom zajmujemy się tworzeniem mobilnego systemu wsparcia podróżnych. System ułatwia dostęp do informacji turystycznej. Udostępnia szlaki turystyczne zarówno w miastach jak również na obrzeżach metropolii.

Obecnie otrzymaliśmy dofinansowanie na budowę centrum danych oraz oprogramowania obsługującego jednostki partnerskie.

Informacje o dofinansowaniu