Czym jest

Justwalkabout to portal turystyczny dla pasjonatów turystyki, osób lubiących aktywny wypoczynek i każdego, którego cieszą nowe miejsca na ziemi. To portal, dzięki któremu wykorzystasz możliwości gps, smartphona i nowych technologii. To również nawigacja w turystycznym wydaniu na twój telefon, dzięki której zarobisz pieniądze.

Zobacz więcej

Jak to działa

Portal udostępnia trasy turystyczne z różnych regionów i o różnym stopniu skomplikowania. Żeby zwiedzić musisz pobrać utworzoną trasę na mobilne urządzenie lub otworzyć portal www. Możesz tworzyć własne trasy i udostępniać je innym użytkownikom, za co dostaniesz pieniądze.
Zarób pieniądze z Justwalkabout.

Zobacz więcej

Dla Ciebie

Dla pierwszych użytkowników przewidziane prezenty w formie gadżetów turystycznych.
Polub nas na facebook a co 10 trasę otrzymasz bezpłatnie.

Zobacz więcej

Regulamin

 1. Portal turystyczny "Justwalkabout.pl" działający pod adresem www.justwalkabout.pl, prowadzony jest przez firmę "Marsoft ", działającą pod numerem NIP: 946-230-40-58. Regon numer: 060717694.
 2. Portal turystyczny świadczy e-usługę tzw. multimedialnego przewodnika turystycznego wykorzystującego GPS na terenie kraju.
 3. Odbiorcy e-usługi będą mogli dodawać oraz pobierać przewodniki GPS, które będą współpracować z różnorodnymi mobilnymi systemami operacyjnymi (Android, iPhone, Windows Mobile, ewentualnie z nowymi systemami wprowadzonymi na rynek.
 4. Portal turystyczny umożliwia również zarobkowe tworzenie i udostępnianie przewodników GPS. Udostępniający po odliczeniu kosztów udostępnienia ( koszt płatności za pomocą systemu transakcyjnego Apple Store, Android Market), będzie otrzymywał 50% wartości każdorazowej sprzedaży udostępnionej trasy (przykładowo – przewodnik pobrany przez system transakcyjny: koszt dla odbiorcy 3 zł netto – w tym 30% prowizja dla systemu transakcyjnego- 90 gr., pozostaje 2.10gr., - po 1.05 dla udostępniającego i dostawcy e-usługi).
 5. E-usługa jest realizowana za pośrednictwem sieci Internet.
 6. W celu dodania trasy do przewodnika należy się zarejestrować a następnie utworzyć przewodnik w oparciu o konkretną trasę.
 7. W celu złożenia zamówienia należy wybrać odpowiedni produkt i złożyć zamówienie na stronie. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość, że zamówienie jest realizowane.
 8. Po skompletowaniu zamówienia produkt może być pobrany na urządzenie stacjonarne lub mobilne. Przewidywany czas dostawy uzależniony jest od narzędzia oraz szybkości transferu jakim dysponuje pobierający trasę.
 9. Z przewodnika turystycznego można korzystać przez 24 godziny na dobę przez cały rok.
 10. W przypadku nieprawidłowego uzupełnienia danych osobowych w zamówieniu firma zastrzega sobie prawo do nie realizacji powyższego zlecenia.
 11. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta i zawiera cenę usługi oraz koszt zamówionej usługi. Wszelkie nadwyżki są traktowane jak darowizna.
 12. Firma Marsoft Marcin Rokoszewski wystawia na życzenie fakturę VAT na wykonaną usługę.
 13. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić przelewem bankowym na konto sklepu lub za pomocą aplikacji Paypal.
 14. W momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest usługa wymieniona w zamówieniu.
 15. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.
 16. Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia na portalu turystycznym „Nazwa Portalu”, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego portalu turystycznego ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.
 17. Zwrot przewodnika. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, klient może zrezygnować z towaru pobranego na naszym portalu turystycznym bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od dnia pobrania przewodnika. Wzór oświadczenia o odstąpieniu stanowi załącznik do niniejszego regulaminu. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy produkt jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 10 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta.
 18. Potwierdzeniem zawartej sprzedaży oraz zamówienia usługi jest paragon fiskalny lub faktura. W celu otrzymania faktury należy zaznaczyć odpowiednie pole w zamówieniu lub poprzez dodanie odpowiedniej informacji w zamówieniu podając odpowiednie dane do faktury.
 19. Dokumenty potwierdzające zamówienie usługi, paragon fiskalny (fakturę) firma dostarcza po uprzednim zaznaczeniu o chęci otrzymania faktury lub paragonu. Można również powyższe potwierdzenia zakupu, paragon, fakturę odebrać osobiście w siedzibie firmy.
 20. Koszty wysyłki paragonu oraz faktury pokrywa zamawiający.
 21. W przypadku braku informacji dotyczącej wysyłki faktury wymienione potwierdzenie zakupu jest przesyłane w formie pliku PDF poczta elektroniczną na adres e-mail podany w zamówieniu. Otrzymywanie faktury w formie pliku PDF jest bezpłatne.
 22. Skorzystanie z usługi na portalu turystycznym Justwalkabout.pl oznacza zaakceptowanie warunków zamieszczonego regulaminu.