Czym jest

Justwalkabout to portal turystyczny dla pasjonatów turystyki, osób lubiących aktywny wypoczynek i każdego, którego cieszą nowe miejsca na ziemi. To portal, dzięki któremu wykorzystasz możliwości gps, smartphona i nowych technologii. To również nawigacja w turystycznym wydaniu na twój telefon, dzięki której zarobisz pieniądze.

Zobacz więcej

Jak to działa

Portal udostępnia trasy turystyczne z różnych regionów i o różnym stopniu skomplikowania. Żeby zwiedzić musisz pobrać utworzoną trasę na mobilne urządzenie lub otworzyć portal www. Możesz tworzyć własne trasy i udostępniać je innym użytkownikom, za co dostaniesz pieniądze.
Zarób pieniądze z Justwalkabout.

Zobacz więcej

Dla Ciebie

Dla pierwszych użytkowników przewidziane prezenty w formie gadżetów turystycznych.
Polub nas na facebook a co 10 trasę otrzymasz bezpłatnie.

Zobacz więcej

Spływ kajakowy : "Preludium Wieprzy"

Trudność trasy: Normalna
Długość trasy: 13 km

Dodał: rakw1980

Ocena:

Ilość sprzedanych: 257

Kup trasę

Przepiękny dopływ rzeki Wieprzy. Prawie 14km leśnego odcinka. Bardzo wartki nurt, powalone drzewa, zwierzęta przechodzące przez rzekę to wszystko na co możesz liczyć na tym odcinku. Idealny spływ na jednodniówkę z pięknym biwakiem w Broczynie na Parkingu Leśnym Mnich należącym do Nadleśnictwa Warcino. Tutaj możesz zrobić ognisko i powspominać to co działo się na rzece. Spływ przeznaczony dla osób już pływających na rzekach o wartkim nurcie.

Komentarze (0)