Czym jest

Justwalkabout to portal turystyczny dla pasjonatów turystyki, osób lubiących aktywny wypoczynek i każdego, którego cieszą nowe miejsca na ziemi. To portal, dzięki któremu wykorzystasz możliwości gps, smartphona i nowych technologii. To również nawigacja w turystycznym wydaniu na twój telefon, dzięki której zarobisz pieniądze.

Zobacz więcej

Jak to działa

Portal udostępnia trasy turystyczne z różnych regionów i o różnym stopniu skomplikowania. Żeby zwiedzić musisz pobrać utworzoną trasę na mobilne urządzenie lub otworzyć portal www. Możesz tworzyć własne trasy i udostępniać je innym użytkownikom, za co dostaniesz pieniądze.
Zarób pieniądze z Justwalkabout.

Zobacz więcej

Dla Ciebie

Dla pierwszych użytkowników przewidziane prezenty w formie gadżetów turystycznych.
Polub nas na facebook a co 10 trasę otrzymasz bezpłatnie.

Zobacz więcej

Mala Fatra - Diery - Etap 2

Trudność trasy: Łatwa
Długość trasy: 6 km

Dodał: tomek235

Ocena:

Ilość sprzedanych: 231

Kup trasę

Ja wycieczkę na Małą Fatrę podzieliłem sobie na 3 etapy . I Etap - Velky Krivan - Chlep - Pekelnik - Kraviarskie - Baraniarky II Etap - Diery III Etap - Velky i Maly Rozsutec Opis II Etapu : Nocleg - Hotel Boboty / 20Eur z śniadaniem Polecam z czystym sumieniem . Dolne Diery i Nove diery z dużą ilością drabinek i podestów. Co do Hornych Dier to urzekło mnie "naturalność" tego miejsca. Przejścia pod lub nad konarami powalonych drzew.

Komentarze (0)