Czym jest

Justwalkabout to portal turystyczny dla pasjonatów turystyki, osób lubiących aktywny wypoczynek i każdego, którego cieszą nowe miejsca na ziemi. To portal, dzięki któremu wykorzystasz możliwości gps, smartphona i nowych technologii. To również nawigacja w turystycznym wydaniu na twój telefon, dzięki której zarobisz pieniądze.

Zobacz więcej

Jak to działa

Portal udostępnia trasy turystyczne z różnych regionów i o różnym stopniu skomplikowania. Żeby zwiedzić musisz pobrać utworzoną trasę na mobilne urządzenie lub otworzyć portal www. Możesz tworzyć własne trasy i udostępniać je innym użytkownikom, za co dostaniesz pieniądze.
Zarób pieniądze z Justwalkabout.

Zobacz więcej

Dla Ciebie

Dla pierwszych użytkowników przewidziane prezenty w formie gadżetów turystycznych.
Polub nas na facebook a co 10 trasę otrzymasz bezpłatnie.

Zobacz więcej

Śródmieście Lublina

Trudność trasy: Łatwa
Długość trasy: 3 km

Dodał: gwojcikowski

Ocena:

Ilość sprzedanych: 288

Kup trasę

Trasa prezentuje centrum Lublina, które ukształtowało się w XIX wieku i do dzisiaj zachowało zabytkowy charakter oraz oryginalny układ ulic. Poznamy główną ulicę miasta Krakowskie Przedmieście, jeden z największych placów publicznych Europy, zwany Litewskim, zabytkowy Ogród Saski. Dotrzemy do Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, zaś wracając przejdziemy m.in. obok Teatru im. Juliusza Osterwy, kościoła pobrygidkowskiego pamiętającego czasy króla Władysława Jagiełły oraz kościoła pw. św. Piotra będącego jednym z najciekawszych przykładów renesansu lubelskiego. Przejście zajmuje ok. 4 godzin. Po drodze liczne kawiarnie i restauracje.

Komentarze (2)
thumb

Treść komentarza...