Czym jest

Justwalkabout to portal turystyczny dla pasjonatów turystyki, osób lubiących aktywny wypoczynek i każdego, którego cieszą nowe miejsca na ziemi. To portal, dzięki któremu wykorzystasz możliwości gps, smartphona i nowych technologii. To również nawigacja w turystycznym wydaniu na twój telefon, dzięki której zarobisz pieniądze.

Zobacz więcej

Jak to działa

Portal udostępnia trasy turystyczne z różnych regionów i o różnym stopniu skomplikowania. Żeby zwiedzić musisz pobrać utworzoną trasę na mobilne urządzenie lub otworzyć portal www. Możesz tworzyć własne trasy i udostępniać je innym użytkownikom, za co dostaniesz pieniądze.
Zarób pieniądze z Justwalkabout.

Zobacz więcej

Dla Ciebie

Dla pierwszych użytkowników przewidziane prezenty w formie gadżetów turystycznych.
Polub nas na facebook a co 10 trasę otrzymasz bezpłatnie.

Zobacz więcej

Zabytki Kazimierza Dolnego

Trudność trasy: Łatwa
Długość trasy: 3 km

Dodał: gwojcikowski

Ocena:

Ilość sprzedanych: 285

Kup trasę

Kazimierz Dolny jest przez wielu uznawany za najpiękniejsze małe polskie miasto, pełne zabytków i malowniczo położone nad Wisłą. Dogodne położenie sprawia, że licznie przyjeżdżają tu turyści, bez względu na porę roku. Trasa prowadzi po miasteczku pokazując jego najwartościowsze miejsca. Jest wyprawą w teraźniejszość, pełną urokliwych zakątków, kawiarni i restauracji, a jednocześnie w bogatą przeszłość, sięgająca czasów renesansu. W okresie międzywojnia Kazimierz Dolny i jego urodę jako pierwsi odkryli artyści. Obecnie jest to miejsce, w którym toczą się jakby dwa równoległe życia - tutejszych mieszkańców oraz przyjezdnych, którzy stanowią główne źródło przychodów i którym podporządkowana jest większość spraw.

Komentarze (1)
thumb

Dobra wycieczka