Czym jest

Justwalkabout to portal turystyczny dla pasjonatów turystyki, osób lubiących aktywny wypoczynek i każdego, którego cieszą nowe miejsca na ziemi. To portal, dzięki któremu wykorzystasz możliwości gps, smartphona i nowych technologii. To również nawigacja w turystycznym wydaniu na twój telefon, dzięki której zarobisz pieniądze.

Zobacz więcej

Jak to działa

Portal udostępnia trasy turystyczne z różnych regionów i o różnym stopniu skomplikowania. Żeby zwiedzić musisz pobrać utworzoną trasę na mobilne urządzenie lub otworzyć portal www. Możesz tworzyć własne trasy i udostępniać je innym użytkownikom, za co dostaniesz pieniądze.
Zarób pieniądze z Justwalkabout.

Zobacz więcej

Dla Ciebie

Dla pierwszych użytkowników przewidziane prezenty w formie gadżetów turystycznych.
Polub nas na facebook a co 10 trasę otrzymasz bezpłatnie.

Zobacz więcej

Kazimierski spacer nad Wisłą

Trudność trasy: Łatwa
Długość trasy: 5 km

Dodał: gwojcikowski

Ocena:

Ilość sprzedanych: 284

Kup trasę

Trasa prowadzi wzdłuż rzeki w najpiękniejszym miejscu Małopolskiego Przełomu Wisły. Nadal zachowała ona tu cechy rzeki dzikiej i nieujarzmionej, kapryśnie zmieniającej nurt i przebieg koryta, kształtującej co roku nowe, piaszczyste łachy i wyspy, które z czasem znikają. Małopolski Przełom Wisły zaczął się kształtować w wyniku ruchów wypiętrzających pod koniec okresu trzeciorzędu, a więc ok. 3 mln lat temu. Przedtem istniało tu ciepłe morze. Początkowo, od zlodowacenia środkowopolskiego, Wisła płynęła na zach. od Janowca i Puław – dopiero w okresie czwartorzędu, ok. 140 tys. lat temu – stworzyła współczesny nurt pomiędzy Janowcem i Kazimierzem Dolnym. Trasa pozwala zobaczyć kazimierskie spichlerze oraz piękne panoramy miasteczka, a szczególnie tych jego części, które położone są na wyniesieniach terenu. Doprowadza do kamieniołomu pod Albrechtówką i dalej do niewielkiej, uroczo położonej wioski Męćmierz.

Komentarze (0)