Czym jest

Justwalkabout to portal turystyczny dla pasjonatów turystyki, osób lubiących aktywny wypoczynek i każdego, którego cieszą nowe miejsca na ziemi. To portal, dzięki któremu wykorzystasz możliwości gps, smartphona i nowych technologii. To również nawigacja w turystycznym wydaniu na twój telefon, dzięki której zarobisz pieniądze.

Zobacz więcej

Jak to działa

Portal udostępnia trasy turystyczne z różnych regionów i o różnym stopniu skomplikowania. Żeby zwiedzić musisz pobrać utworzoną trasę na mobilne urządzenie lub otworzyć portal www. Możesz tworzyć własne trasy i udostępniać je innym użytkownikom, za co dostaniesz pieniądze.
Zarób pieniądze z Justwalkabout.

Zobacz więcej

Dla Ciebie

Dla pierwszych użytkowników przewidziane prezenty w formie gadżetów turystycznych.
Polub nas na facebook a co 10 trasę otrzymasz bezpłatnie.

Zobacz więcej

Przemyśl

Trudność trasy: Normalna
Długość trasy: 2 km

Dodał: gwojcikowski

Ocena:

Ilość sprzedanych: 276

Kup trasę

Przemyśl od początku swojego istnienia rozwijał się jako miasto pogranicza i taki charakter zachował do tej pory. Od średniowiecza we władaniu mieli go Polacy, Rusini, Węgrzy, Austriacy, a w czasie II wojny światowej - w efekcie paktu Ribbentrop-Mołotow - Niemcy i Sowieci. W 1873 r. rozpoczęła się budowa twierdzy przemyskiej, która przed I wojną światową miała pierścień zewnętrzny obwarowań o obwodzie 45 km. W jego skład wchodziło 17 fortów głównych, a także 14 działobitni, 2 linie okopów i 2 bazy piechoty. Dodatkowo wewnętrzny system obronny składał się z 21 fortów obronnych. Tak rozległy system umocnień powodował, że Przemyśl stał się trzecią co do wielkości twierdzą w Europie, po Antwerpii i Verdun. W tym samym okresie Przemyśl stał się trzecim co do wielkości miastem Galicji, po Krakowie i Lwowie. Widać to wyraźnie w specyficznej architekturze i związanym z nią klimatem starego miasta.

Komentarze (1)