Czym jest

Justwalkabout to portal turystyczny dla pasjonatów turystyki, osób lubiących aktywny wypoczynek i każdego, którego cieszą nowe miejsca na ziemi. To portal, dzięki któremu wykorzystasz możliwości gps, smartphona i nowych technologii. To również nawigacja w turystycznym wydaniu na twój telefon, dzięki której zarobisz pieniądze.

Zobacz więcej

Jak to działa

Portal udostępnia trasy turystyczne z różnych regionów i o różnym stopniu skomplikowania. Żeby zwiedzić musisz pobrać utworzoną trasę na mobilne urządzenie lub otworzyć portal www. Możesz tworzyć własne trasy i udostępniać je innym użytkownikom, za co dostaniesz pieniądze.
Zarób pieniądze z Justwalkabout.

Zobacz więcej

Dla Ciebie

Dla pierwszych użytkowników przewidziane prezenty w formie gadżetów turystycznych.
Polub nas na facebook a co 10 trasę otrzymasz bezpłatnie.

Zobacz więcej

Mniej znany Jarosław

Trudność trasy: Łatwa
Długość trasy: 3 km

Dodał: gwojcikowski

Ocena:

Ilość sprzedanych: 275

Kup trasę

Miasto w dolinie Sanu lokowane w 1375 r., choć pierwsze nadanie prawa miejskiego mogło nastąpić już w 1323 r. Było własnością możnych rodów, od których wykupiło się dopiero w drugiej poł. XIX w. Rozwijało się głównie dzięki handlowi, któremu sprzyjało położenie na skrzyżowaniu dróg ze Śląska na Ruś i z Pomorza na Węgry, a także nad rzeką, którą spławiano towary. Obecnie w Jarosławiu mieszka prawie 40 tys. osób. Do zwidzenia miasta, w którym zachowały się liczne ślady przeszłości wystarczy jeden dzień. Nasza wycieczka zaplanowana jest na 4-5 godzin.

Komentarze (0)