Czym jest

Justwalkabout to portal turystyczny dla pasjonatów turystyki, osób lubiących aktywny wypoczynek i każdego, którego cieszą nowe miejsca na ziemi. To portal, dzięki któremu wykorzystasz możliwości gps, smartphona i nowych technologii. To również nawigacja w turystycznym wydaniu na twój telefon, dzięki której zarobisz pieniądze.

Zobacz więcej

Jak to działa

Portal udostępnia trasy turystyczne z różnych regionów i o różnym stopniu skomplikowania. Żeby zwiedzić musisz pobrać utworzoną trasę na mobilne urządzenie lub otworzyć portal www. Możesz tworzyć własne trasy i udostępniać je innym użytkownikom, za co dostaniesz pieniądze.
Zarób pieniądze z Justwalkabout.

Zobacz więcej

Dla Ciebie

Dla pierwszych użytkowników przewidziane prezenty w formie gadżetów turystycznych.
Polub nas na facebook a co 10 trasę otrzymasz bezpłatnie.

Zobacz więcej

Małopolski Przełom Wisły: pętla rowerowa

Trudność trasy: Normalna
Długość trasy: 68 km

Dodał: gwojcikowski

Ocena:

Ilość sprzedanych: 180

Kup trasę

Podróżować będziemy wzdłuż najpiękniejszego odcinka Małopolskiego Przełomu Wisły, po obu stronach rzeki. Poznamy m.in. rezerwat geologiczno-krajobrazowy „Skarpa Dobrska” oraz faunistyczny „Krowia Wyspa”. Rzeka wyraziście zaznacza tu swój charakter przełomowy. Wysokość krawędzi na prawym brzegu dochodzi do 90 m, na lewym, na płaskiej Równinie Radomskiej – do 50 m. W przeszłości eksploatowano tu liczne kamieniołomy, dostarczające różnorodnego, cennego materiału. Odwiedzimy Janowiec nad Wisłą, przeprawimy się dwoma promami, poznamy teren Powiśla, czyli miejsce dawnego koryta, a obecnie wspaniałych sadów jabłkowych.

Komentarze (0)