Czym jest

Justwalkabout to portal turystyczny dla pasjonatów turystyki, osób lubiących aktywny wypoczynek i każdego, którego cieszą nowe miejsca na ziemi. To portal, dzięki któremu wykorzystasz możliwości gps, smartphona i nowych technologii. To również nawigacja w turystycznym wydaniu na twój telefon, dzięki której zarobisz pieniądze.

Zobacz więcej

Jak to działa

Portal udostępnia trasy turystyczne z różnych regionów i o różnym stopniu skomplikowania. Żeby zwiedzić musisz pobrać utworzoną trasę na mobilne urządzenie lub otworzyć portal www. Możesz tworzyć własne trasy i udostępniać je innym użytkownikom, za co dostaniesz pieniądze.
Zarób pieniądze z Justwalkabout.

Zobacz więcej

Dla Ciebie

Dla pierwszych użytkowników przewidziane prezenty w formie gadżetów turystycznych.
Polub nas na facebook a co 10 trasę otrzymasz bezpłatnie.

Zobacz więcej

Warszawskie pałace i Teatr Narodowy

Trudność trasy: Łatwa
Długość trasy: 2 km

Dodał: gwojcikowski

Ocena:

Ilość sprzedanych: 184

Kup trasę

Trasa opisuje część warszawskiego Śródmieścia pomiędzy Starym i Nowym Miastem a placem Józefa Piłsudskiego. Jest to zabytkowy obszar, w którym wyróżniają się wspaniałe pałace budowane w okresie od XVII do XIX w. Poznamy ponadto bardzo interesujący gmach Sądu Najwyższego, monumentalny Teatr Narodowy oraz plac Józefa Piłsudskiego z Grobem Nieznanego Żołnierza i dwa piękne ogrody - Saski i Krasińskich.

Komentarze (0)