Czym jest

Justwalkabout to portal turystyczny dla pasjonatów turystyki, osób lubiących aktywny wypoczynek i każdego, którego cieszą nowe miejsca na ziemi. To portal, dzięki któremu wykorzystasz możliwości gps, smartphona i nowych technologii. To również nawigacja w turystycznym wydaniu na twój telefon, dzięki której zarobisz pieniądze.

Zobacz więcej

Jak to działa

Portal udostępnia trasy turystyczne z różnych regionów i o różnym stopniu skomplikowania. Żeby zwiedzić musisz pobrać utworzoną trasę na mobilne urządzenie lub otworzyć portal www. Możesz tworzyć własne trasy i udostępniać je innym użytkownikom, za co dostaniesz pieniądze.
Zarób pieniądze z Justwalkabout.

Zobacz więcej

Dla Ciebie

Dla pierwszych użytkowników przewidziane prezenty w formie gadżetów turystycznych.
Polub nas na facebook a co 10 trasę otrzymasz bezpłatnie.

Zobacz więcej

Pałac w Wilanowie

Trudność trasy: Łatwa
Długość trasy: 0 km

Dodał: gwojcikowski

Ocena:

Ilość sprzedanych: 183

Kup trasę

Pałac powstał z inicjatywy króla Jana III Sobieskiego, który nabył okoliczne dobra w 1677 r. nazwa Wilanów wywodzi się od włoskiego Villa Nuova. Budowa rezydencji trwała do 19699 r. Przerwała ją śmierć władcy. W 1720 r. pałac od spadkobierców Sobieskiego odkupiła hetmanowa wielka koronna Elżbieta Sieniawska, a po niej odziedziczyła go Izabella z Czartoryskich Lubomirska, wielka miłośniczka sztuki. Jej zięć Stanisław Kostka Potocki , wybitny historyk sztuki i kolekcjoner, otworzył w Wilanowie w 1805 r. muzeum publiczne i bibliotekę. Od 1892 r. rezydencja była własnością rodu Branickich. W czasie II wojny światowej została zdewastowana i ograbiona przez hitlerowców. Od powojnia jest własnością Skarbu Państwa i po odbudowie służy celom muzealnym, pokazując wnętrza z XVIII i XIX w.

Komentarze (0)