Czym jest

Justwalkabout to portal turystyczny dla pasjonatów turystyki, osób lubiących aktywny wypoczynek i każdego, którego cieszą nowe miejsca na ziemi. To portal, dzięki któremu wykorzystasz możliwości gps, smartphona i nowych technologii. To również nawigacja w turystycznym wydaniu na twój telefon, dzięki której zarobisz pieniądze.

Zobacz więcej

Jak to działa

Portal udostępnia trasy turystyczne z różnych regionów i o różnym stopniu skomplikowania. Żeby zwiedzić musisz pobrać utworzoną trasę na mobilne urządzenie lub otworzyć portal www. Możesz tworzyć własne trasy i udostępniać je innym użytkownikom, za co dostaniesz pieniądze.
Zarób pieniądze z Justwalkabout.

Zobacz więcej

Dla Ciebie

Dla pierwszych użytkowników przewidziane prezenty w formie gadżetów turystycznych.
Polub nas na facebook a co 10 trasę otrzymasz bezpłatnie.

Zobacz więcej

Uzdrowisko Konstancin

Trudność trasy: Łatwa
Długość trasy: 4 km

Dodał: gwojcikowski

Ocena:

Ilość sprzedanych: 181

Kup trasę

Konstancin-Jeziorna to miasto położone ok. 20 km od Warszawy. Ma ponad 17 tys. mieszkańców. Powstało w 1969 r. po połączeniu miast Skolimów-Konstancin i Jeziorna oraz kilku okolicznych wsi. Status uzdrowiska zawdzięcza złożom wód leczniczych i mikroklimatowi związanemu z okolicznymi lasami sosnowymi. Uroda tych terenów sprawiła, że w XIX w. miejsce stało się popularnym letniskiem. Powstało tu wówczas wiele budynków zaprojektowanych przez czołowych architektów. Większość z nich zachowała się do tej pory, jednak w różnym stanie - od pieczołowicie odnowionych po popadające w ruinę.

Komentarze (0)