Czym jest

Justwalkabout to portal turystyczny dla pasjonatów turystyki, osób lubiących aktywny wypoczynek i każdego, którego cieszą nowe miejsca na ziemi. To portal, dzięki któremu wykorzystasz możliwości gps, smartphona i nowych technologii. To również nawigacja w turystycznym wydaniu na twój telefon, dzięki której zarobisz pieniądze.

Zobacz więcej

Jak to działa

Portal udostępnia trasy turystyczne z różnych regionów i o różnym stopniu skomplikowania. Żeby zwiedzić musisz pobrać utworzoną trasę na mobilne urządzenie lub otworzyć portal www. Możesz tworzyć własne trasy i udostępniać je innym użytkownikom, za co dostaniesz pieniądze.
Zarób pieniądze z Justwalkabout.

Zobacz więcej

Dla Ciebie

Dla pierwszych użytkowników przewidziane prezenty w formie gadżetów turystycznych.
Polub nas na facebook a co 10 trasę otrzymasz bezpłatnie.

Zobacz więcej

Białystok - pałac Branickich i zabytkowe centrum

Trudność trasy: Łatwa
Długość trasy: 2 km

Dodał: gwojcikowski

Ocena:

Ilość sprzedanych: 180

Kup trasę

Białystok znany jest w Polsce przede wszystkim ze wspaniałego pałacu Branickich. Centrum miasta, w którym zachowało się kilka innych zabytków, ma charakter kresowy. Niska zabudowa i brak wybitnej architektury powodują, że znaczenie ma tam raczej charakterystyczny układ przestrzenny i klimat miejsca, niespotykany w innych częściach kraju. Proponowany spacer pozwala poznać najważniejsze miejsca Białegostoku i spędzić w nim ciekawie kilka godzin.

Komentarze (0)