Czym jest

Justwalkabout to portal turystyczny dla pasjonatów turystyki, osób lubiących aktywny wypoczynek i każdego, którego cieszą nowe miejsca na ziemi. To portal, dzięki któremu wykorzystasz możliwości gps, smartphona i nowych technologii. To również nawigacja w turystycznym wydaniu na twój telefon, dzięki której zarobisz pieniądze.

Zobacz więcej

Jak to działa

Portal udostępnia trasy turystyczne z różnych regionów i o różnym stopniu skomplikowania. Żeby zwiedzić musisz pobrać utworzoną trasę na mobilne urządzenie lub otworzyć portal www. Możesz tworzyć własne trasy i udostępniać je innym użytkownikom, za co dostaniesz pieniądze.
Zarób pieniądze z Justwalkabout.

Zobacz więcej

Dla Ciebie

Dla pierwszych użytkowników przewidziane prezenty w formie gadżetów turystycznych.
Polub nas na facebook a co 10 trasę otrzymasz bezpłatnie.

Zobacz więcej

Chełm- miasto na kredzie

Trudność trasy: Łatwa
Długość trasy: 2 km

Dodał: gwojcikowski

Ocena:

Ilość sprzedanych: 181

Kup trasę

Chełm - historyczne miasto znajdujące się w odległości 50 km od granicy z Białorusią i 25 km od granicy z Ukrainą. Mieszka tu ponad 70 tys. osób. 22 lipca 1944 r. do miasta wkroczyła Armia czerwona. Następnie przez kilka dni było ono nieformalną stolicą Polski. Władze PRL twierdziły, wbrew prawdzie historycznej, że w Chełmie został uchwalony i wydrukowany Manifest PKWN. Chełm położony jest na złożach kredy. To ona decydowała przez wieki o rozwoju miasta. Obecnym świadectwem jej znaczenia jest potężna cementowania. Pod starym miastem znajduje się labirynt korytarzy, które powstały w wyniku eksploatacji kredy przez miejscową ludność.

Komentarze (0)