Czym jest

Justwalkabout to portal turystyczny dla pasjonatów turystyki, osób lubiących aktywny wypoczynek i każdego, którego cieszą nowe miejsca na ziemi. To portal, dzięki któremu wykorzystasz możliwości gps, smartphona i nowych technologii. To również nawigacja w turystycznym wydaniu na twój telefon, dzięki której zarobisz pieniądze.

Zobacz więcej

Jak to działa

Portal udostępnia trasy turystyczne z różnych regionów i o różnym stopniu skomplikowania. Żeby zwiedzić musisz pobrać utworzoną trasę na mobilne urządzenie lub otworzyć portal www. Możesz tworzyć własne trasy i udostępniać je innym użytkownikom, za co dostaniesz pieniądze.
Zarób pieniądze z Justwalkabout.

Zobacz więcej

Dla Ciebie

Dla pierwszych użytkowników przewidziane prezenty w formie gadżetów turystycznych.
Polub nas na facebook a co 10 trasę otrzymasz bezpłatnie.

Zobacz więcej

Łazienki Królewskie

Trudność trasy: Łatwa
Długość trasy: 2 km

Dodał: gwojcikowski

Ocena:

Ilość sprzedanych: 179

Kup trasę

Król Stanisław August Poniatowski kupił tereny obecnych Łazinek w 1766 r. Stał tam wówczas Zamek Ujazdowski oraz dwa budynki wg. proj. Tylmana z Gameren. Przebudowa trwała ponad 30 lat. Po śmierci króla jego spadkobiercy sprzedali majątek carowi. W polskie ręce powrócił w 1918 r. Ograbiony i zniszczony w czasie II wojny światowej, po jej zakończeniu odnowiony, pełni rolę otwartego parku oraz muzeum. Założenie ogrodowe stanowi połączenie stylu francuskiego oraz angielskiego i należy do najciekawszych w Europie.

Komentarze (0)