Czym jest

Justwalkabout to portal turystyczny dla pasjonatów turystyki, osób lubiących aktywny wypoczynek i każdego, którego cieszą nowe miejsca na ziemi. To portal, dzięki któremu wykorzystasz możliwości gps, smartphona i nowych technologii. To również nawigacja w turystycznym wydaniu na twój telefon, dzięki której zarobisz pieniądze.

Zobacz więcej

Jak to działa

Portal udostępnia trasy turystyczne z różnych regionów i o różnym stopniu skomplikowania. Żeby zwiedzić musisz pobrać utworzoną trasę na mobilne urządzenie lub otworzyć portal www. Możesz tworzyć własne trasy i udostępniać je innym użytkownikom, za co dostaniesz pieniądze.
Zarób pieniądze z Justwalkabout.

Zobacz więcej

Dla Ciebie

Dla pierwszych użytkowników przewidziane prezenty w formie gadżetów turystycznych.
Polub nas na facebook a co 10 trasę otrzymasz bezpłatnie.

Zobacz więcej

Roztoczański powiew Wschodu

Trudność trasy: Normalna
Długość trasy: 32 km

Dodał: gwojcikowski

Ocena:

Ilość sprzedanych: 150

Kup trasę

Trasa prowadzi po terenie Roztocza Zachodniego. To jeden z najmniej znanych i jednocześnie najbardziej atrakcyjnych zakątków Polski. Przybyszów przyciąga malowniczym terenem, licznymi uroczyskami oraz cerkwiami, które pozostały po licznej tu niegdyś społeczności prawosławnej i unickiej. Perła tego zakątka Kraju jest Horyniec Zdrój, najbardziej na wschód wysunięte polskie uzdrowisko, korzeniami sięgające XIX w.

Komentarze (0)