Czym jest

Justwalkabout to portal turystyczny dla pasjonatów turystyki, osób lubiących aktywny wypoczynek i każdego, którego cieszą nowe miejsca na ziemi. To portal, dzięki któremu wykorzystasz możliwości gps, smartphona i nowych technologii. To również nawigacja w turystycznym wydaniu na twój telefon, dzięki której zarobisz pieniądze.

Zobacz więcej

Jak to działa

Portal udostępnia trasy turystyczne z różnych regionów i o różnym stopniu skomplikowania. Żeby zwiedzić musisz pobrać utworzoną trasę na mobilne urządzenie lub otworzyć portal www. Możesz tworzyć własne trasy i udostępniać je innym użytkownikom, za co dostaniesz pieniądze.
Zarób pieniądze z Justwalkabout.

Zobacz więcej

Dla Ciebie

Dla pierwszych użytkowników przewidziane prezenty w formie gadżetów turystycznych.
Polub nas na facebook a co 10 trasę otrzymasz bezpłatnie.

Zobacz więcej

Wieczorny spacer po Suwałkach

Trudność trasy: Łatwa
Długość trasy: 1 km

Dodał: gwojcikowski

Ocena:

Ilość sprzedanych: 172

Kup trasę

Suwałki położone są w pobliżu granicy polsko-litewskiej nad rzek Czarna Hańcza. Mają ok. 70 tys. mieszkańców. Nazywane są często polskim biegunem zimna, ponieważ silnie oddziałują tu arktyczne masy powietrza, a także zielonym,i płucami Polski ze względu na czystą przyrodniczo okolic. Powstały z osady w XVII w. założone przez Kamedułów z klasztoru w Wigrach. W okolicy można uprawiać turystykę wodną (w mieście jest akwen Arkadia), a także pieszą i rowerową. Spływy kajakowe rzeką Rospudą należą do najatrakcyjniejszych w kraju.

Komentarze (0)