Czym jest

Justwalkabout to portal turystyczny dla pasjonatów turystyki, osób lubiących aktywny wypoczynek i każdego, którego cieszą nowe miejsca na ziemi. To portal, dzięki któremu wykorzystasz możliwości gps, smartphona i nowych technologii. To również nawigacja w turystycznym wydaniu na twój telefon, dzięki której zarobisz pieniądze.

Zobacz więcej

Jak to działa

Portal udostępnia trasy turystyczne z różnych regionów i o różnym stopniu skomplikowania. Żeby zwiedzić musisz pobrać utworzoną trasę na mobilne urządzenie lub otworzyć portal www. Możesz tworzyć własne trasy i udostępniać je innym użytkownikom, za co dostaniesz pieniądze.
Zarób pieniądze z Justwalkabout.

Zobacz więcej

Dla Ciebie

Dla pierwszych użytkowników przewidziane prezenty w formie gadżetów turystycznych.
Polub nas na facebook a co 10 trasę otrzymasz bezpłatnie.

Zobacz więcej

Klifowe wybrzeże i przylądek Rozewie

Trudność trasy: Łatwa
Długość trasy: 11 km

Dodał: gwojcikowski

Ocena:

Ilość sprzedanych: 174

Kup trasę

Trasa prowadzi jednym z najpiękniejszych odcinków polskiego wybrzeża Bałtyku. O jego urodzie stanowi wysoki klif, rozpoczynający się tuż za Władysławowem i ciągnący się do Jastrzębiej Góry. W najbardziej na północ wysuniętym punkcie Polski znajduje się latarnia morska w Rozewiu, w której Stefan Żeromski pisał "Wiatr od morza". Wędrować będziemy przede wszystkim plażą, zatrzymując się w najciekawszych punktach widokowych.

Komentarze (0)