Czym jest

Justwalkabout to portal turystyczny dla pasjonatów turystyki, osób lubiących aktywny wypoczynek i każdego, którego cieszą nowe miejsca na ziemi. To portal, dzięki któremu wykorzystasz możliwości gps, smartphona i nowych technologii. To również nawigacja w turystycznym wydaniu na twój telefon, dzięki której zarobisz pieniądze.

Zobacz więcej

Jak to działa

Portal udostępnia trasy turystyczne z różnych regionów i o różnym stopniu skomplikowania. Żeby zwiedzić musisz pobrać utworzoną trasę na mobilne urządzenie lub otworzyć portal www. Możesz tworzyć własne trasy i udostępniać je innym użytkownikom, za co dostaniesz pieniądze.
Zarób pieniądze z Justwalkabout.

Zobacz więcej

Dla Ciebie

Dla pierwszych użytkowników przewidziane prezenty w formie gadżetów turystycznych.
Polub nas na facebook a co 10 trasę otrzymasz bezpłatnie.

Zobacz więcej

Zakopane-Sarnia Skała-Dolina Strążyska

Trudność trasy: Normalna
Długość trasy: 12 km

Dodał: Alice

Ocena:

Ilość sprzedanych: 0

Kup trasę

Trasa biegnie przez malownicze dolinki, których wejście znajduje się przy Drodze pod Reglami. Rozpościera się tutaj piękny widok na całe miasto. Zaczyna się od Wielkiej Krokwi w Zakopanym, przez Sarnią Skałę i Dolinę Strążyską. Zarówno wejście jak i wyście z Dolin znajduje się blisko Zakopanego. Trasa nie jest trudna, jest dla każdego. Można ją podzielić na etapy. Poza wejściem na Sarnią Skałę z powodzeniem poradzą sobie na niej dzieci i kobiety w ciąży.

Komentarze (0)