Czym jest

Justwalkabout to portal turystyczny dla pasjonatów turystyki, osób lubiących aktywny wypoczynek i każdego, którego cieszą nowe miejsca na ziemi. To portal, dzięki któremu wykorzystasz możliwości gps, smartphona i nowych technologii. To również nawigacja w turystycznym wydaniu na twój telefon, dzięki której zarobisz pieniądze.

Zobacz więcej

Jak to działa

Portal udostępnia trasy turystyczne z różnych regionów i o różnym stopniu skomplikowania. Żeby zwiedzić musisz pobrać utworzoną trasę na mobilne urządzenie lub otworzyć portal www. Możesz tworzyć własne trasy i udostępniać je innym użytkownikom, za co dostaniesz pieniądze.
Zarób pieniądze z Justwalkabout.

Zobacz więcej

Dla Ciebie

Dla pierwszych użytkowników przewidziane prezenty w formie gadżetów turystycznych.
Polub nas na facebook a co 10 trasę otrzymasz bezpłatnie.

Zobacz więcej

Droga Królewska i Rynek w Krakowie

Trudność trasy: Łatwa
Długość trasy: 2 km

Dodał: gwojcikowski

Ocena:

Ilość sprzedanych: 272

Kup trasę

Nazwa Droga Królewska wzięła się się stąd, że trasą tą przez wieki wjeżdżali do Krakowa wszyscy najważniejsi goście wawelskiego zamku , w tym koronowane głowy, książęta, posłowie. Przejazd odbywał się ulicami: Floriańską, wschodnią pierzeją Starego Rynku, Grodzką i Kanoniczą. Przejście szlakiem powala poznać najważniejsze zabytki miasta, w tym m.in. Barbakan, Bramę Floriańską, Kościół Mariacki, Sukiennice. Istnieje także możliwość przejechania całej trasy dorożką.

Komentarze (1)
thumb

Wspaniała historyczna trasy dla zwiedzających.Jeżeli chcesz zobaczyć stary Kraków, ta trasa będzie idealna.