Czym jest

Justwalkabout to portal turystyczny dla pasjonatów turystyki, osób lubiących aktywny wypoczynek i każdego, którego cieszą nowe miejsca na ziemi. To portal, dzięki któremu wykorzystasz możliwości gps, smartphona i nowych technologii. To również nawigacja w turystycznym wydaniu na twój telefon, dzięki której zarobisz pieniądze.

Zobacz więcej

Jak to działa

Portal udostępnia trasy turystyczne z różnych regionów i o różnym stopniu skomplikowania. Żeby zwiedzić musisz pobrać utworzoną trasę na mobilne urządzenie lub otworzyć portal www. Możesz tworzyć własne trasy i udostępniać je innym użytkownikom, za co dostaniesz pieniądze.
Zarób pieniądze z Justwalkabout.

Zobacz więcej

Dla Ciebie

Dla pierwszych użytkowników przewidziane prezenty w formie gadżetów turystycznych.
Polub nas na facebook a co 10 trasę otrzymasz bezpłatnie.

Zobacz więcej

Nowy Sącz - u podnóża Beskidów

Trudność trasy: Łatwa
Długość trasy: 1 km

Dodał: gwojcikowski

Ocena:

Ilość sprzedanych: 272

Kup trasę

Nowy Sącz znajduje się w Kotlinie Sądeckiej, w miejscu, w którym rzeka Kamienica uchodzi do Dunajca. Jest to naturalne miejsce obronne i handlowe, które zadecydowało o powstaniu tu pierwszego grodu i jego dalszym rozwoju. Zabytkowa część miasta, którą będziemy zwiedzać, była lokowana przez króla Wacława II w 1292 r. Jej obecny charakter określa głównie ciekawa zabudowa XVIII i XIX-wieczna. Nowy Sącz dzięki swojemu położeniu jest dogodnym miejscem wypadowym w Beskidy. w kier. poł. Sądecki i zach. Wyspowy oraz położony pomiędzy nimi Beskid Niski.

Komentarze (1)
thumb

Bardzo fajna trasa. Polecam